Promocje
Yamaha PSR-E373 – keyboard
Yamaha PSR-E373 – keyboard

989,00 zł

Cena regularna: 1 069,00 zł

Najniższa cena: 1 069,00 zł
szt.
Universal Audio Volt 1 – interfejs audio USB
Universal Audio Volt 1 – interfejs audio USB

496,00 zł

Cena regularna: 616,00 zł

Najniższa cena: 616,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 fioletowy
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 fioletowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 różowy
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 różowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 fioletowy
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 fioletowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 złoty
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 złoty

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
Ernie Ball Paradigm 10-46 Regular Slinky /2021/ - struny do gitary elektrycznej
Ernie Ball Paradigm 10-46 Regular Slinky /2021/ - struny do gitary elektrycznej

65,00 zł

Cena regularna: 78,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł
szt.
Ernie Ball Paradigm Slinky Electric 7 10-56 /2028/ – struny do gitary elektrycznej 7-strunowej
Ernie Ball Paradigm Slinky Electric 7 10-56 /2028/ – struny do gitary elektrycznej 7-strunowej

72,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
szt.
Ernie Ball Paradigm 09-42 Super Slinky /2023/ - struny do gitary elektrycznej
Ernie Ball Paradigm 09-42 Super Slinky /2023/ - struny do gitary elektrycznej

65,00 zł

Cena regularna: 78,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł
szt.
D'addario EJ27N – struny do gitary klasycznej
D'addario EJ27N – struny do gitary klasycznej

37,99 zł

Cena regularna: 41,00 zł

Najniższa cena: 41,00 zł
szt.
D'addario EJ27H – struny do gitary klasycznej
D'addario EJ27H – struny do gitary klasycznej

40,00 zł

Cena regularna: 42,00 zł

Najniższa cena: 42,00 zł
szt.
D'addario Pro Arte EJ45 – struny do gitary klasycznej
D'addario Pro Arte EJ45 – struny do gitary klasycznej

54,00 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Producenci

RME ADI-2 Pro FS R Black Edition – referencyjny przetwornik AD/DA

Dostępność: brak towaru
Cena: 8 299,00 zł 8299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

RME ADI-2 Pro FS R Black Edition – referencyjny przetwornik AD/DA

Jubileuszowa wersja referencyjnego przetwornika AD/DA, USB 2.0, wyposażonego w 2 high-endowe wzmacniacze słuchawkowe, 2 wejścia analogowe XLR/jack oraz złącza cyfrowe ADAT i S/PDIF. Urządzenie posiada również 5-pasmowy korektor, 30-pasmowy analizator spektralny oraz wysokiej jakości wyświetlacz IPS i może być sterowany pilotem MRC (Multi Remote Control). Maksymalna rozdzielczość przetwornika to aż 24-bity/768kHz.

Ten w pełni profesjonalny sprzęt studyjny to tak naprawdę wiele urządzeń zamkniętych w niewielkiej obudowie. RME ADI-2 Pro FS R Black to nie tylko doskonała funkcjonalność i rewelacyjne parametry techniczne, które zawdzięcza m.in. układowi AK4493 i najwyższej jakości komponentom. To przede wszystkim idealne czysty i transparentny dźwięk oraz użyteczność dotąd niespotykana w urządzeniach tej wielkości.


Najważniejsze cechy:

 • Profesjonalnej klasy, studyjny przetwornik AD/DA
 • Najwyższej jakości podwójny wzmacniacz słuchawkowy
 • Doskonały przetwornik cyfrowo-analogowy USB, zapewniający największą wszechstronność i możliwości
 • Wysokiej klasy przetwornik AD/DA i wzmacniacz słuchawkowy dla iPada i iPhone’a
 • Wieloformatowy konwerter (AES, SPDIF, ADAT) z funkcją monitorowania
 • Rozwiązanie do nagrywania i odtwarzania DSD
 • Front-endowy przetwornik AD/DA umożliwiający dokonywanie pomiarów dźwięku z maksymalną częstotliwością próbkowania 768 kHz


Przetwornik AD/DA zapewniający dźwięk o niespotykanej wierności - PCM/DSD 768 kHz

Oprócz w pełni referencyjnego brzmienia ten najbardziej uniwersalny konwerter na rynku zapewnia symetryczne/niesymetryczne wejścia/wyjścia analogowe, dwa mocne wyjście słuchawkowe (Extreme Power), SteadyClock III, 4-stopniową, sprzętową regulację poziomu wejściowego i wyjściowego, przetwarzanie sygnału oparte na DSP, zasilacz zewnętrzny, zgodność z USB Class Compliant oraz maksymalne częstotliwości próbkowania do 768 kHz, jak również nagrywanie DSD i odtwarzanie Direct DSD (256 / 11,2 MHz).

Analogowa i cyfrowa wszechstronność

ADI-2 Pro został wyposażony w dwa symetryczne wejścia analogowe typu servo na gniazdach combo XLR/TRS, dwa oddzielne wyjścia symetryczne i niesymetryczne XLR i TS, dwa stereofoniczne wyjścia słuchawkowe Extreme Power z przodu, optyczne wejście/wyjście SPDIF, obsługujące również ADAT, a także koncentryczne wejścia/wyjścia SPDIF (RCA) i AES (XLR), dostępne za pomocą dołączonego kabla rozdzielającego. Ten uniwersalny zestaw opcji wejść/wyjść oferuje najwyższą jakość i wszechstronne możliwości podłączenia dla profesjonalistów i osób mających bezkompromisowe podejście do dźwięku.

Port USB 2.0 jest w pełni zgodny ze standardem Class Compliant (UAC 2) i służy do podłączania zgodnych urządzeń z systemem iOS, a także do aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Do konwertera dołączony został zewnętrzny zasilacz impulsowy z blokadą wtyczki, urządzenie może być również zasilane bateryjnie, dzięki czemu możliwe są zastosowania mobilne oraz wykorzystanie separacji galwanicznej.

Jako interfejs komputerowy ADI-2 Pro oferuje tryb stereo (2 wejścia/2 wyjścia) i tryb wielokanałowy (6 wejść/8 wyjść). Już na starcie urządzenie jest zgodne z systemem Mac OS X. W systemie Windows ADI-2 Pro wykorzystuje sterowniki RME z serii MADIface, zapewniające pełną kompatybilność z WDM i ASIO oraz najwyższą wydajność.

ADI-2 Pro FS posiada wiele funkcji niedostępnych w żadnych konkurencyjnych produktach. Do dyspozycji mamy tu m.in. 5-pasmowe parametryczne korektory EQ umożliwiające pełną kompensację indywidualnego charakteru słuchawek, szybki dostęp do regulacji basów i sopranów, funkcję crossfeed, regulowany filtr loudness, wybór filtrów AD/DA, cztery osobne poziomy referencyjne wejść/wyjść, automatyczne ustawienie poziomu referencyjnego, tryb automatycznego zbalansowania słuchawek i wiele innych funkcji.

Najwyższej jakości rejestracja i reprodukcja dźwięku

Najważniejszą ideą inżynierów RME było osiągnięcie absolutnie referencyjnego dźwięku, dlatego urządzenie wykorzystuje jedynie najwyższej klasy komponenty, z których żaden nie znalazł się tutaj przypadkowo. Główna płytka drukowana to niezwykła 10-warstwowa konstrukcja o niestandardowej grubości miedzi, gwarantująca najdoskonalszy, niezakłócony dźwięk oraz dużą, ale odseparowaną moc dla wyjść słuchawkowych. Wewnętrzne stopnie zasilania i precyzyjne regulatory wykorzystują superniskoszumową konstrukcję, aby nie pogorszyć wydajności przez szyny zasilające. Wybrane wzmacniacze operacyjne SoundPlus utrzymują najwyższy odstęp sygnału od szumu, najniższy THD i wysoki współczynnik slew-rate w każdych warunkach. Cała konstrukcja układu analogowego jest w pełni symetryczna i sprzężona stałoprądowo. Jedyne kondensatory w torze sygnałowym zapewniają ochronę przed prądem stałym na analogowych gniazdach wejściowych i zostały starannie dobrane w celu uniknięcia jakiegokolwiek wpływu akustycznego.

4-kanałowy przetwornik analogowo-cyfrowy, obsługujący częstotliwość próbkowania 786 kHz i zapis DSD, jest wykorzystywany w konstrukcji dual mono, z poprawionym o 3 dB stosunkiem sygnału do szumu. Dwa wysokiej klasy przetworniki cyfrowo-analogowe są wykorzystywane do dwóch oddzielnych wyjść stereo. Wewnętrzne przetwarzanie dźwięku takie jak EQ, Crossfeed i analiza spektralna odbywa się za pomocą wysokowydajnego procesora DSP z 2,17 GFLOPS (2882 MIPS), zapewniającego wystarczającą moc obliczeniową do pracy nawet przy częstotliwości próbkowania 768 kHz.

Aby umożliwić łatwiejszą obsługę, ADI-2 Pro FS wyposażono w wysokiej jakości konwerter częstotliwości próbkowania, przełączany na wejście AES lub SPDIF, rozwiązujący wszelkie problemy z taktowaniem. A najnowsza technologia RME SteadyClock III zapewnia doskonałą redukcję zniekształceń jittera i stabilne taktowanie niezależnie od tego, czy wykorzystywany jest zegar wewnętrzny, czy zewnętrzny.

Funkcjonalny wyświetlacz wysokiej rozdzielczości

Wyświetlacz IPS o wysokiej rozdzielczości zapewnia czytelną i łatwą kontrolę nad profesjonalnymi funkcjami, takimi jak przetwarzanie M/S, regulacja szerokości stereo i odwracanie fazy, aż po pełną regulację i przechowywanie wszystkich ustawień. Umożliwia także wygodne korzystanie z słynnego analizatora spektralnego RME z 30-pasmowym filtrem dwukwadratowym, oferującego niespotykaną dotąd wizualizację dźwięku.

Nowy pilot Multi Remote Control (MRC) z rozszerzonymi funkcjami

Pilot ADI-2 Pro posiada przyciski do włączania i wyłączania trybu czuwania, regulacji głośności, balansu, tonów niskich i wysokich, wyboru wejścia (optycznego, koncentrycznego, USB), wyciszania, włączania/wyłączania opcji Loudness, regulacji tonów niskich/wysokich oraz korektora. Oprócz tego udostępnia cztery programowalne przyciski, które zapewniają dostęp do 52 różnych funkcji i poleceń. To jedyny profesjonalny konwerter na rynku posiadający tak wyrafinowane, łatwe w obsłudze i jednocześnie wszechstronne sterowanie.


Specyfikacja:

 • Wejścia analogowe XLR:
  • Wejście: XLR, symetryzowane przez serwo
  • Czułość wejścia (przełączana): +24 dBu, +19 dBu, +13 dBu, +4 dBu przy 0 dBFS
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +13/19/24 dBu: 120 dB RMS (nieważone), 124 dBA
  • Odstęp sygnał – szum [SNR] przy +4 dBu: 119 dB RMS (nieważone), 123 dBA
  • Pasmo przenoszenia dla 44.1 kHz (-0.1 dB): 5 Hz – 20.5 kHz
  • Pasmo przenoszenia dla 96 kHz (-0.5 dB): 3 Hz – 45.5 kHz
  • Pasmo przenoszenia dla 192 kHz (-1 dB): 2 Hz – 92.7 kHz
  • Pasmo przenoszenia dla 384 kHz (-1 dB): < 1 Hz – 124 kHz
  • Pasmo przenoszenia dla 768 kHz (-3 dB): < 1 Hz – 180 kHz
  • Zniekształcenia THD dla -1 dBFS: -116 dB, 0.00016
  • Zniekształcenia THD dla -10 dBFS: -125 dB, 0.000056 %
  • Separacja kanałowa: > 110 dB
 • Wejścia analogowe TRS:
  • Tak jak wejścia XLR, tylko wejście: 6.3 mm TRS, symetryzowane przez serwo, całkowicie kompatybilne z TS i RCA
 • Wyjście analogowe 1/2 XLR:
  • Poziom wyjściowy (przełączany): +24 dBu, +19 dBu, +13 dBu, +4 dBu przy 0 dBFS
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +13/19/24 dBu: 120 dB RMS (nieważone), 124 dBA
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +4 dBu: 117 dB RMS (nieważone), 120 dBA
  • Pasmo przenoszenia dla 44.1 kHz (-0.1 dB): 0 Hz – 20.2 kHz
  • Pasmo przenoszenia dla 96 kHz (-0.5 dB): 0 Hz – 44.9 kHz
  • Pasmo przenoszenia dla 192 kHz (-1 dB): 0 Hz – 88 kHz
  • Pasmo przenoszenia dla 384 kHz (-1 dB): 0 Hz – 115 kHz
  • Pasmo przenoszenia dla 768 kHz (-3 dB): 0 Hz – 109 kHz
  • Zniekształcenia THD (przy 0 dBFS): < -120 dB, 0.0001 %
  • Zniekształcenia THD+N (przy 0 dBFS): -115 dB, 0.00018 %
  • Separacja kanałowa: > 110 dB
  • Impedancja wyjściowa: 200 Ohm symetrycznie
 • Wyjście analogowe 1/2 TS (tylne):
  • Tak jak dla wyjścia XLR, tylko:
 • Gniazdo: 6.3 mm TS jack, niesymetryczne
  • Maksymalny poziom wyjściowy: +19 dBu
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +19 dBu: 120 dB RMS (nieważony), 123 dBA
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +13 dBu: 118 dB RMS (nieważony), 121 dBA
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +4 dBu: 115 dB RMS (nieważony), 118 dBA
  • Impedancja wyjściowa: 100 Ohm
 • Wyjście słuchawkowe 1/2:
  • Tak jak wyjście 1/2 TS, tylko:
  • Gniazdo: 6.3 mm TRS jack, niesymetryczne, stereo
  • Impedancja wyjściowa: 0.1 Ohm
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +22 dBu: 120 dB RMS (nieważone), 123 dBA
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +7 dBu: 118 dB RMS (nieważone), 121 dBA
  • Poziom wyjściowy przy 0 dBFS, Poziom Ref +19 dBu, obciążenie 100 Ohm lub większe: +22 dBu [10 V]
  • Poziom wyjściowy przy 0 dBFS, Poziom Ref +4 dBu, obciążenie 8 Ohm lub większe: +7 dBu [1.73 V]
  • Zniekształcenia THD przy +18 dBu, obciąż. 32 Om, 1.2 W: -110 dB, 0.0003 %
  • Zniekształcenia THD+N przy + 18 dBu, obciąż, 32 Om: -107 dB, 0.00045 %
  • Zniekształcenia THD przy +14 dBu, obciąż. 16 Om, 0.94 W: -110 dB, 0.0003%
  • Maksymalna moc przy 0.001% THD: 1.5 W na kanał
 • Wyjście słuchawkowe 3/4:
  • Tak jak wyjście słuchawkowe 1/2, tylko poziomy wyjściowe przy 0 dBFS: Wył. Hi-Power +7 dBu, Wł. Hi-Power +22 dBu
 • Tryb Balanced Phones:
  • Jak powyżej, tylko:
  • Poziomy wyjściowe przy 0 dBFS (Hi-Power wył.): +13 dBu [9.8 V], (Hi-Power wł.): +28 dBu [19.5 V]
  • Impedancja wyjściowa: 0.2 Ohm
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +28 dBu: 123 dB RMS (nieważone), 126 dBA
  • Odstęp sygnału od szumu (SNR) przy +13 dBu: 121 dB RMS (nieważone), 125 dBA
  • Poziom wyjściowy przy 0 dBFS, (Hi-Power wł)., obciąż. 150 Om lub więcej: +28 dBu [19.5 V]
  • Poziom wyjściowy przy 0 dBFS, (Hi-Power wył)., obciąż. 8 Om lub więcej: +13 dBu [3.46 V]
  • Maksymalna moc przy 0.001% THD: 2.9 W na kanał
 • Wejścia cyfrowe:
  • Zakres blokowania [Lock Range]: 28 kHz – 200 kHz
  • Tłumienie jittera: > 50 dB [2.4 kHz]
 • Wejście cyfrowe AES/EBU:
  • 1 x XLR, symetryzowane transformatorowo, izolowane galwanicznie, zgodne z AES3-1992
  • Kompatybilne z SPDIF [IEC 60958]
 • Wejście cyfrowe SPDIF koncentryczne:
  • 1 x RCA, symetryzowane transformatorowo, zgodne z IEC 60958
  • Kompatybilne z AES/EBU [AES3-1992]
 • Wejście cyfrowe SPDIF optyczne:
  • 1 x optyczne, zgodne z IEC 60958
  • Kompatybilne z ADAT
 • Wyjścia cyfrowe AES/EBU:
  • 1 x XLR symetryzowane transformatorowo, izolowane galwanicznie, zgodne z AES3-1992
  • Tryb Single Wire, częstotliwość próbkowania 28 kHz do 200 kHz
 • Wyjścia cyfrowe SPDIF koncentryczne:
  • 1 x RCA, zgodne z IEC 60958
  • Tryb Single Wire, częstotliwość próbkowania 28 kHz do 200 kHz
 • Wyjścia cyfrowe SPDIF optyczne:
  • 1 x optyczne, zgodne z IEC 60958
  • Częstotliwość próbkowania 28 kHz do 200 kHz
 • Sekcja cyfrowa:
  • Zegary: wewnętrzny, AES In, SPDIF In, ADAT In
  • Tłumienie jittera z zewnętrznych zegarów: > 50 dB [2.4 kHz]
  • Obsługiwane częstotliwości próbkowania dla zewnętrznych zegarów: 32 kHz do 200
  • Wewnętrzne zegary: 44.1 kHz do 768 kHz
 • Dane ogólne:
  • Zasilacz zewnętrzny w zestawie: wewnętrzne przełączany układ zasilania PSU, 100 – 240 V AC, 2 A, 24 W
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 50 mW
  • Pobór mocy w trybie bezczynności: 10 W
  • Maks. pobór mocy: 22 W
  • Wymiary (sz. x wys. x gł.): 215 x 44 x 130 mm
  • Waga: 1 kg

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium