Promocje
Ernie Ball 10-46 Regular Slinky /2221/ – struny do gitary elektrycznej
Ernie Ball 10-46 Regular Slinky /2221/ – struny do gitary elektrycznej

24,50 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 24,00 zł
kpl.
D'addario EJ27N – struny do gitary klasycznej
D'addario EJ27N – struny do gitary klasycznej

37,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Hotone Ampero II – multiefekt gitarowy
Hotone Ampero II – multiefekt gitarowy

1 945,00 zł

Cena regularna: 2 055,00 zł

Najniższa cena: 1 949,00 zł
szt.
Marantz Pod Pack 1 - mikrofon USB z uchwytem
Marantz Pod Pack 1 - mikrofon USB z uchwytem

189,00 zł

Cena regularna: 275,00 zł

Najniższa cena: 275,00 zł
szt.
Marantz UMPIRE - mikrofon pojemnościowy USB
Marantz UMPIRE - mikrofon pojemnościowy USB

109,00 zł

Cena regularna: 159,00 zł

Najniższa cena: 159,00 zł
szt.
Producenci

Nowy solfeż Tatiana Stachak, Lidia Florek-Stokłosa, Ilona Tomera-Chmiel

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny (w dni robocze)
Cena: 54,00 zł

Cena regularna:

54.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nowy solfeż Tatiana Stachak, Lidia Florek-Stokłosa, Ilona Tomera-Chmiel

Nowy solfeż przeznaczony jest do zajęć kształcenia słuchu w szkołach muzycznych I stopnia. Adresatem publikacji są dzieci rozpoczynające naukę w cyklu czteroletnim – Nowy solfeż skorelowany jest z serią podręczników Muzyczna pracownia oraz uczniowie cyklu sześcioletniego i ogólnokształcących szkół muzycznych, dla których ten materiał stanowić może uzupełnienie podręczników z serii Nasza muzyka.

Tytuł – Nowy solfeż – sygnalizuje nowatorstwo tej publikacji, zrealizowane na wielu płaszczyznach. Po pierwsze, poprzez bardzo obszerny, starannie wyselekcjonowany i opisany repertuar (każde ćwiczenie opatrzone jest informacją o tytule melodii i nazwisku kompozytora). W publikacji znalazło się blisko tysiąc ćwiczeń solfeżowych i rytmicznych (zarówno jednogłosowych, jak i wielogłosowych), na które składają się utwory z repertuaru instrumentalnego wszystkich epok, w tym, oznaczone ikoną „HIT”, najsłynniejsze kompozycje muzyki klasycznej, a dodatkowo pieśni kompozytorów XIX wieku, współczesne piosenki dla dzieci oraz ludowe melodie z różnych krajów.

Nowoczesne jest również opracowanie graficzne. Każda tonacja, temat, typ ćwiczenia oznaczone są kolorem lub specjalnym symbolem pomagającym w szybkim odnalezieniu potrzebnego zagadnienia w książce (np. melodii w kluczu wiolinowym lub basowym). Pozwala to podnieść efektywność zajęć oraz zachęcić dzieci do pracy z książką.

Po trzecie, Nowy solfeż, jak żadna inna tego typu publikacja, jest dla nauczyciela kompaktowym materiałem, umożliwiającym kreatywną pracę według preferowanej metody i dostosowanie jej do możliwości, poziomu zaawansowania i wieku każdego ucznia. Materiał Nowego solfeżu obejmuje tonacje do pięciu znaków przykluczowych, zawiera również zestaw utworów opartych na pentatonice, skalach modalnych, skali góralskiej oraz zbiór ćwiczeń rytmicznych. Publikację uzupełniają strony zawierające skrótowe kompendium wiedzy z zakresu kształcenia słuchu i rytmiki. Repertuar Nowego solfeżu pozwala na korelowanie zajęć kształcenia słuchu z audycjami muzycznymi.

Najważniejsze cechy:

  • Autor: Tatiana Stachak, Lidia Florek-Stokłosa, Ilona Tomera-Chmiel
  • Redakcja: Marcin Kowalczyk
  • Okładka: Małgorzata Flis
  • Numer wydania: IV
  • Liczba stron: 276

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium