Promocje
Yamaha PSR-E373 – keyboard
Yamaha PSR-E373 – keyboard

989,00 zł

Cena regularna: 1 069,00 zł

Najniższa cena: 1 069,00 zł
szt.
Universal Audio Volt 1 – interfejs audio USB
Universal Audio Volt 1 – interfejs audio USB

496,00 zł

Cena regularna: 616,00 zł

Najniższa cena: 616,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 fioletowy
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 fioletowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 różowy
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 różowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 fioletowy
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 fioletowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 złoty
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 złoty

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
Ernie Ball Paradigm 10-46 Regular Slinky /2021/ - struny do gitary elektrycznej
Ernie Ball Paradigm 10-46 Regular Slinky /2021/ - struny do gitary elektrycznej

65,00 zł

Cena regularna: 78,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł
szt.
Ernie Ball Paradigm Slinky Electric 7 10-56 /2028/ – struny do gitary elektrycznej 7-strunowej
Ernie Ball Paradigm Slinky Electric 7 10-56 /2028/ – struny do gitary elektrycznej 7-strunowej

72,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
szt.
Ernie Ball Paradigm 09-42 Super Slinky /2023/ - struny do gitary elektrycznej
Ernie Ball Paradigm 09-42 Super Slinky /2023/ - struny do gitary elektrycznej

65,00 zł

Cena regularna: 78,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł
szt.
D'addario EJ27N – struny do gitary klasycznej
D'addario EJ27N – struny do gitary klasycznej

37,99 zł

Cena regularna: 41,00 zł

Najniższa cena: 41,00 zł
szt.
D'addario EJ27H – struny do gitary klasycznej
D'addario EJ27H – struny do gitary klasycznej

40,00 zł

Cena regularna: 42,00 zł

Najniższa cena: 42,00 zł
szt.
D'addario Pro Arte EJ45 – struny do gitary klasycznej
D'addario Pro Arte EJ45 – struny do gitary klasycznej

54,00 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Producenci

Akai Professional MPC Live II - stacja robocza

Dostępność: brak towaru
Cena: 4 499,00 zł 4499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Akai Professional MPC Live II

Ewolucja współczesnej muzyki jest nierozerwalnie związana z legendarną serią Akai Professional -  MPC – w pełni funkcjonalnymi, potężnymi urządzeniami do produkcji muzyki i gry na żywo. Seria MPC umożliwiła powstanie i rozwój niezliczonych gatunków muzycznych. Dzięki często naśladowanej, ale niedoścignionej konstrukcji, stacje robocze MPC (Music Production Centre) zapewniają swoim użytkownikom bezkonkurencyjny sposób pracy i przyjazne interfejsy użytkownika z wszystkimi pożądanymi funkcjami, ustanawiające nowy standard w branży.

MPC Live II – samodzielne centrum produkcji muzycznej z własnymi głośnikami

Z MPC Live II możesz tworzyć muzykę gdziekolwiek jesteś lub wykorzystywać go do grania setów live. To w pełni autonomiczna stacja robocza, oparta o sampler z 16 padami. Jest on jednak tylko jednym z elementów tej potężnej maszyny, a jej możliwości wykraczają daleko dalej. Można korzystać nie tylko z własnych lub wbudowanych sampli, ale też z pokładowych syntezatorów, pozwalających tworzyć kompletne, świetnie brzmiące utwory. Tworzenie sekwencji, edycja próbek, używanie bogatego zestawu efektów i niezwykle użytecznych narzędzi do obróbki dźwięku odbywa się z wykorzystaniem 7-calowego wyświetlacza dotykowego z obsługą gestów. MPC Live II daje też możliwość modelowania brzmienia w locie za pośrednictwem bogatego zestawu pokręteł i przycisków. Tworzenie muzyki i edycja materiału z MPC Live II jest bardzo intuicyjna, a wszystkie narzędzia i kontrolery zostały pomyślane tak, aby maksymalnie uprościć workflow i zmaksymalizować wydajność oraz satysfakcję z tworzenia muzyki. Wszystko to bez współpracy z komputerem, choć równie dobrze stacja może pracować jako kontroler dla oprogramowania DAW, MPC 2 lub innych urządzeń.

MPC Live II napędzany jest przez wydajny, wielordzeniowy procesor, ten sam, co w potężnym MPC X. Zapewnia on wystarczającą moc obliczeniową do tworzenia i edycji w czasie rzeczywistym złożonych aranżacji z wykorzystaniem wielu instrumentów, efektów i próbek brzmieniowych.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy, samodzielny tryb działania oraz wewnętrzne głośniki sprawiają, że MPC Live II jest prawdziwie samowystarczalny, umożliwiając tworzenie we studio, w pociągu i w każdym miejscu, w którym jesteś. Wysokiej jakości, stereofoniczne, pełnozakresowe głośniki sprawiają, że nie musisz martwić się o zewnętrzne nagłośnienie albo rozplątywać w pośpiechu kabla od słuchawek, kiedy nagle najdzie Cię wena. Zostały one zaprojektowane od podstaw i, mimo niewielkich rozmiarów, zaskoczą Cię mocnym brzmieniem stopy, potężnym basem i wyraźną, jedwabistą górą.

Wszechstronne możliwości połączeń i gotowość na każdą sytuację

Bogaty zakres złącz i łączność bezprzewodowa przygotowują MPC Live II na niemal każdą sytuację produkcyjną i na współpracę z różnymi urządzeniami. Stacja produkcyjna została wyposażona w 3 stereofoniczne wyjścia TRS 6,3 mm (6 wyjść mono), wejścia gramofonowe/liniowe, USB, MIDI, WiFI, Bluetooth oraz 4 wyjścia TRS CV/Gate. Dzięki temu oferuje doskonałą współpracę z niemal wszystkimi urządzeniami studyjnymi. Umożliwia też sterowanie syntezatorami i sprzętem modularnym.

Szeroki wybór złącz pozwala bez skrępowania korzystać z każdego rackowego sprzętu studyjnego. Możesz też podłączyć klawiatury sterujące MIDI, wybrać silnik syntezy i grać, korzystając niesamowitych i ekspresyjnych brzmień generowanych przez MPC Live II. Chcesz podłączyć gramofon i samplować z winyli? Proszę bardzo. MPC Live II pozwoli Ci wykorzystać pełnię możliwości produkcyjnych.

Centrum kontroli nad studiem

Nowa generacja urządzeń MPC oferuje obsługę MIDI Multi i umożliwia sterowanie i komunikację z wszystkimi urządzeniami MIDI w Twoim studio jednocześnie, w tym klawiaturami MIDI USB, interfejsami MIDI, modułami USB-CV pracującymi bez dodatkowych sterowników, zwiększając możliwości wejściowe/wyjściowe. W połączeniu z szerokimi możliwościami wewnętrznego routingu ścieżek MIDI, wszechstronnym routingiem MIDI do każdego syntezatora, maszyny perkusyjnej lub modułu brzmieniowego zgodnego z MIDI, a nawet możliwościami wielościeżkowego zapisu, MPC Live II stanie się centrum każdej konfiguracji sprzętowej, pozwalając w pełni wykorzystać wszystkie  Twoje urządzenia.

MPC Live II może też pracować w trybie kontrolera dla oprogramowania DAW i zmapowany jest wstępnie do współpracy z Ableton Live.

Oprogramowanie MPC 2

Zupełnie nowy software MPC 2, z którego korzysta nowy MPC, to najbardziej zaawansowany pakiet produkcyjny oferujący możliwości dopasowywania długości sampli w czasie rzeczywistym (Time Stretching), odpalanie klipów, wbudowane silniki syntezy, zgodność ze standardem VST w trybie kontrolera, pracę jako samodzielna aplikacja na komputerach Mac i PC, prostą intergację z DAW i wiele innych możliwości. Tworzenie muzyki bez komputera jest teraz tak kompletne, przyjemne i satysfakcjonujące, że wielu z Was zapomni o dotychczasowych metodach.

Integracja z Ableton Live

MPC Live II jest wstępnie przygotowany do współpracy z Ableton Live. Bez konieczności żmudnych konfiguracji i mapowania możesz od razu przejąć pełną kontrolę nad programem. Odpalaj klipy, steruj mikserem i pokrętłami Macro w Ableton bezprzewodowo przez WiFi, Ableton Link lub po kablu z wykorzystaniem adaptera USB – Ethernet i twórz sprawniej niż kiedykolwiek.

Integracja z Splice*

MPC Live II umożliwia bezpośredni dostęp do biblioteki Splice Sound, łatwość przeglądania i przesłuchiwania sampli.

* Splice jest zewnętrznym serwisem, za korzystanie z kórego pobierane są dodatkowe opłaty

Pamięć i możliwości jej rozszerzenia

MPC Live na start otrzymuje 16 GB pamięci Micro SD. Oprócz tego, oferuje możliwości poszerzenia dostępnej przestrzeni dzięki wbudowanym gniazdom na pełnowymiarową kartę SD, kieszeń na 2,5-calowe dyski SATA (talerzowe lub SSD) oraz gniazdo na pamięć USB do natychmiastowego dostępu do własnych sampli i bibliotek brzmień.

Nowość w MPC 2.9 – wprowadzenie DrumSynth

Nie da się zakwestionować kultowego brzmienia bębnów MPC, uświetniającego niezliczone produkcje nieprzyzwoitym trzaskami i uderzeniami, pożądanymi przez niezliczonych producentów światowej klasy. W ramach aktualizacji 2.9 MPC uzbraja społeczność produkcyjną w przełomowy wybór 8 silników syntezy zasilających 9 niesamowitych wtyczek DrumSynth. Wypełnione są one niezbędnymi współczesnymi brzmieniami i wspierane przez potężne generatory dźwięku, napędzane przez całkowicie nowe algorytmy: syntezy FM, analogowego i fizycznego modelowania oraz bazujące na próbkach – jest tutaj każde syntetyczne brzmienie perkusyjne, które powinien mieć do dyspozycji każdy współczesny producent. DrumSynth wspomaga użytkowników MPC potężną syntezą, niesamowitymi presetami i możliwościami precyzyjnego projektowania dźwięku do opracowywania własnych unikalnych brzmień.

Tak jak wszystkie instrumenty MPC, tak i wtyczki DrumSynth wykorzystują wyrafinowany dotykowy interfejs użytkownika, tworząc inspirującą, łatwą w użyciu przestrzeń roboczą, która przyspiesza pracę i sprawia, że kontrola, której oczekujesz, znajduje się w zasięgu twojego dotyku!

Co więcej, wszystkie silniki mogą być dostępne w jednym instrumencie wielomodułowym, który pozwala na uzyskanie potężnego łączonego programu. Dodaj do tego wbudowane efekty, w tym Transient shaper, Tuning, EQ, Compression, Delay i Reverb, a okaże się, że DrumSynth jest gotowy do przyspieszenia toku pracy na FORCE i przeniesienia twojego procesu twórczego na jeszcze wyższy poziom.


Najważniejsze cechy MPC Live II:

 • Praca w trybie samodzielnym – nie wymaga komputera
 • Wbudowane wysokiej jakości głośniki oraz akumulator litowo-jonowy
 • Praca w trybie kontrolera dla programów DAW i oprogramowania MPC 2
 • 7-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości
 • 16 dynamicznych padów z podświetleniem RGB
 • Czterordzeniowy procesor ARM® - ten sam, co w MPC X
 • 2 GB RAM
 • 16 GB pamięci masowej
 • Wejścia gramofonowe i liniowe
 • 3 wyjścia stereo (6 mono)
 • 2 wejścia i 2 wyjścia MIDI (5-pin)
 • Gniazdo na pełnowymiarową kartę SD
 • Kieszeń na dysk SATA 2,5” (SSD lub HDD)
 • 2 gniazda USB-A 3.0 do podłączania pendrive’a lub kontrolera MIDI
 • 4 gniazda TRS CV/Gate, 8 wyjść ogółem
 • Obsługa Wi-Fi i Bluetooth
 • Ableton Link do współpracy międzyplatformowej
 • NOWOŚĆ - teraz zawiera 8 całkowicie nowych silników syntezy zasilających 9 niesamowitych wtyczek DrumSynth


Specyfikacja:

 • 16 dynamicznych padów czułych na siłę nacisku z kolorowym podświetleniem RGB
 • 8 banków sampli dostępnych za pomocą przycisków Pad Bank
 • 4 dotykowe pokrętła Q-Link 360°
 • 4 kolumny pokręteł Q-Link dostępne za pośrednictwem przycisku Q-Link
 • 1 enkoder 360° do nawigacji na wyświetlaczu, z dokonywaniem wyboru za pomocą wciśnięcia
 • 27 specjalnych przycisków funkcyjnych - czerwone, pomarańczowe lub zielone podświetlenie
 • Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 6,9” (176 mm) i wymiarach 150 x 93 mm (szerokość x wysokość) z interfejsem dotykowym, LED
 • Czterordzeniowy procesor ARM®
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Pamięć masowa: 16 GB z możliwością rozbudowy poprzez złącze SATA
 • Złącza:
  • 2 wejścia TRS 1/4” (6,35 mm) (1 para stereo)
  • 6 wyjść TRS 1/4” (6,35 mm) (3 pary stereo)
  • 1 wyjście słuchawkowe stereo – TRS 1/4” (6,35 mm)
  • 2 wejścia RCA (1 para stereo)
  • 2 wejścia MIDI 5-pinowe
  • 2 wyjścia MIDI 5-pinowe
  • 4 stereofoniczne wyjścia CV/Gate
  • 1 port Ethernet
  • 2 porty USB typu A
  • 1 port USB typu B
  • 1 gniazdo na kartę pamięci SD
  • 1 wejście zasilacza
 • Zasilanie: zasilacz 19 V, 3,42 A, polaryzacja centralnie dodatnia (w komplecie) lub wbudowany akumulator litowo-jonowy (do 5 godzin pracy na baterii)
 • Wymiary (sz. x gł. x wys.): 411,5 x 243,8 x 45,7 mm
 • Waga: 3,38 kg

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium