Promocje
Yamaha PSR-E373 – keyboard
Yamaha PSR-E373 – keyboard

989,00 zł

Cena regularna: 1 069,00 zł

Najniższa cena: 1 069,00 zł
szt.
Universal Audio Volt 1 – interfejs audio USB
Universal Audio Volt 1 – interfejs audio USB

496,00 zł

Cena regularna: 616,00 zł

Najniższa cena: 616,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 fioletowy
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 fioletowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 różowy
Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej Jeremi AE01 różowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 fioletowy
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 fioletowy

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 złoty
Kapodaster do gitary klasycznej Jeremi C100 złoty

21,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
Ernie Ball Paradigm 10-46 Regular Slinky /2021/ - struny do gitary elektrycznej
Ernie Ball Paradigm 10-46 Regular Slinky /2021/ - struny do gitary elektrycznej

65,00 zł

Cena regularna: 78,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł
szt.
Ernie Ball Paradigm Slinky Electric 7 10-56 /2028/ – struny do gitary elektrycznej 7-strunowej
Ernie Ball Paradigm Slinky Electric 7 10-56 /2028/ – struny do gitary elektrycznej 7-strunowej

72,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
szt.
Ernie Ball Paradigm 09-42 Super Slinky /2023/ - struny do gitary elektrycznej
Ernie Ball Paradigm 09-42 Super Slinky /2023/ - struny do gitary elektrycznej

65,00 zł

Cena regularna: 78,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł
szt.
D'addario EJ27N – struny do gitary klasycznej
D'addario EJ27N – struny do gitary klasycznej

37,99 zł

Cena regularna: 41,00 zł

Najniższa cena: 41,00 zł
szt.
D'addario EJ27H – struny do gitary klasycznej
D'addario EJ27H – struny do gitary klasycznej

40,00 zł

Cena regularna: 42,00 zł

Najniższa cena: 42,00 zł
szt.
D'addario Pro Arte EJ45 – struny do gitary klasycznej
D'addario Pro Arte EJ45 – struny do gitary klasycznej

54,00 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Producenci

Adam S5H – kolumna studyjna / monitor

Dostępność: brak towaru
Cena: 49 700,00 zł 49700.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Adam Audio S5H – monitor studyjny

Referencyjny 3-drożny monitor główny pochodzący z flagowej serii S berlińskiego producenta, którego odsłuchy znaleźć można w najlepszych światowych studiach na całym świecie. Model S5H to potężna i wyrafinowana konstrukcja przewidziana do pracy w pozycji poziomej i spełniająca wyśrubowane standardy najlepszych studiów nagraniowych świata.

S5H posiada aż dwa innowacyjne, 10-calowe woofery, wykorzystujące technologie ELE™ oraz SMA™ i aż 3 potężne wzmacniacze, dysponujące mocą aż 1100 W RMS, zapewniającą potężny dźwięk i ogromny zapas dynamiki. Wraz z innymi, najwyższej klasy elementami, zapewnia to niesamowicie szerokie pasmo przenoszenia (22 Hz – 50 kHz) i niemal doskonale płaską charakterystykę częstotliwościową. A przede wszystkim wyjątkową wierność i detaliczność brzmienia, zarezerwowaną dla najlepszych studyjnych odsłuchów. Wyposażając swoje studio w monitory Adam Audio S5H spokojnie można zrezygnować z dodatkowych subwooferów, ponieważ odsłuchy te schodzą nisko aż do granic możliwości ludzkiego słuchu.

S5H korzysta z wieloletnich doświadczeń i innowacji stworzonych przez inżynierów Adam Audio, a wiele rozwiązań technicznych w nim zastosowanych zostało opracowanych specjalnie dla serii S z wykorzystaniem najnowszych komputerowych technologii wspierających projektowanie.

Wyróżnikami serii S są m.in. zupełnie nowe głośniki niskotonowe i średniotonowe, na nowo zaprojektowane falowody, czy nowy procesor DSP optymalizujący pracę monitorów i zawiadujący parametrami zwrotnicy, opcjami „dostrajania” itp. Dzięki temu udało się osiągnąć szerokie i stałe pole optymalnego odsłuchu, poprawę szczegółowości brzmienia niskich i średnich częstotliwości, zwiększenie głośności przy jednoczesnej redukcji szumów i doskonały obraz stereo. Wszystko po to, aby zadowolić najbardziej wymagających studyjnych realizatorów dźwięku.

Innowacyjne technologie wykorzystywane w modelu w serii S i modelu S5H:

Nowe przetworniki niskotonowe wykorzystujące technologie ELE™ oraz SMA™

Zaprojektowane całkowicie na nowo 10-calowe woofery z lekkimi, lecz bardzo wytrzymałymi membranami o strukturze plastra miodu zostały zbudowane w technologii ELE (Extended Linear Excursion) i korzystają z niezwykle wyrafinowanej konstrukcji zawieszenia, eliminującej przypadkowe rezonanse. Nowa technologia montażu magnesów SMA (Symmetrical Magnet Assembly) pozwala uzyskać znacznie większe, ale bardzo stabilne wychylenia membrany, zwiększając skuteczność i możliwości głośnika niskotonowego. Powyższe technologie sprawiają, że nowe przetworniki są w stanie reprodukować niezwykle szczegółowy i dynamiczny bas, schodzący aż w rejony subbasowe, potężniejszy niż wcześniej i pozbawiony nienaturalnych podbić i zniekształceń. Również porty Bass Reflex zostały zaprojektowane od nowa, aby jeszcze bardziej poprawić brzmienie niskich częstotliwości.

Głośnik średniotonowy DCH™

Czterocalowy (100 mm) głośnik średniotonowy również został zaprojektowany od podstaw i łączy w sobie wszystkie zalety kopułki oraz membrany stożkowej. Wyrafinowana konstrukcja oraz specjalnie opracowane zawieszenie sprawiają, że czyste tony są niezwykle czyste i detaliczne, odpowiedź częstotliwościowa wyrównana i płaska, a poziom zniekształceń minimalny, nawet przy dużych mocach, z którymi ten przetwornik radzi sobie doskonale.

Najnowsza odsłona słynnego przetwornika wysokotonowego X-ART (S-ART)

Wszystkie modele monitorów serii S zostały wyposażone w najnowsze wersje przetworników wysokotonowych S-ART, opartych na cenionych modelach X-ART, które są ręcznie produkowane w Berlinie. Teraz precyzja ich wykonania oraz testy poprodukcyjne zostały wyniesione na jeszcze wyższy poziom, aby zapewnić monitorom serii S najlepszą możliwą reprodukcję wysokich tonów i powtarzalność wrażeń we wszystkich egzemplarzach. Dopracowywana przez lata konstrukcja, teraz rozwinięta jeszcze bardziej zapewnia szybką i niezwykle precyzyjną reakcję na transjenty, niesamowicie szczegółowe i naturalne brzmienie i minimalny poziom zniekształceń.

Falowody HPS™ i MPS™

Falowody High-frequency Propagation System (HPS) opracowane zostały przez inżynierów Adam Audio specjalnie dla serii S z wykorzystaniem najnowszych technik modelowania komputerowego. Zostały one wykonane z aluminium i zapewniają one bardzo szeroką i wyrównaną propagację wysokich tonów w osi poziomej i mocne skupienie w osi pionowej. Dzięki temu ograniczone zostają niechciane odbicia od płaskich powierzchni mikserów lub mebli, a obszar optymalnego odsłuchu i reprodukcja przestrzenna są lepsze niż kiedykolwiek.

W modelu S5H pojawia się dodatkowy falowód dla przetwornika średniotonowego (MPS), dzięki czemu również odsłuch pozaosiowy środkowego pasma pozostaje niesamowicie wierny i stabilny. Poszerzenie optymalnego obszaru odsłuchu sprawia, że nie tylko główny realizator, ale również osoby obok słyszą wszystko wyraźnie i bez przekłamań – daje to możliwość pracy w grupie.

Wydajne przetwarzanie DSP

Parametry pracy monitorów serii S kontrolowane są przez nowoczesny układ DSP, wykorzystujący procesory SHARC najnowszej generacji, w czasie rzeczywistym kontrolujące i optymalizujące pracę zwrotnic, limitera, korektora oraz funkcjonalność cyfrowych złącz AES3. Pozwala to na poszerzenie zakresu dynamiki, utrzymanie optymalnej odpowiedzi częstotliwościowej w różnych warunkach akustycznych i adaptację bez utraty szczegółowości brzmienia. Z pomocą wyświetlacza OLED w prosty sposób można kontrolować ogólny poziom sygnału, dwa parametryczne filtry (dla niskich i wysokich częstotliwości), a także 6 w pełni parametrycznych korektorów z regulacją parametru Q. Mamy też możliwość wyboru konkretnych presetów optymalizujących pracę głośników w odmiennych warunkach. Port USB umożliwia aktualizację oprogramowania systemowego, a także zdalną kontrolę funkcji monitora z poziomu komputera i miejsca, w którym znajduje się realizator.

Wydajne i precyzyjne wzmacniacze

Wbudowane wzmacniacze dostarczają modelowi S5H mocy aż 1100 W RMS (700 W dla dolnego, 300 W dla środkowego i 100 W dla wysokiego pasma). Wysoka moc, wyrównana odpowiedź częstotliwościowa, minimalny poziom szumów i ekstremalna precyzja tych jednostek sprawia, że w połączeniu z wyrafinowaną konstrukcją najlepszych przetworników i dopracowaną obudową, model S5H dostarcza w pełni referencyjnego dźwięku w imponującym zakresie częstotliwości 22 Hz – 50 kHz.

Wysokiej klasy obudowa

Obudowy monitorów serii S zostały wykonane z grubego i odpornego na wibracje tworzywa, dzięki czemu zredukowane zostały niepożądane rezonanse oraz podbarwienia dźwięku, nawet przy dużej głośności. Zaokrąglone krawędzie zapobiegają negatywnym efektom mogącym towarzyszyć rozpraszaniu się dźwięku. Wszystko to, łącznie z na nowo zaprojektowanymi kanałami Bass Reflex, zostało zaprojektowane i wykonane w przemyślany sposób, zapewniający idealne brzmienie i atrakcyjny wygląd.


Specyfikacja – S5H:

 • Woofery (przetworniki niskotonowe):
  • Ilość: 2
  • Średnica kosza: 10’’ (265 mm)
  • Cewka głosowa 3’’ (76 mm)
  • Materiał membrany: HexaCone
 • Przetwornik średniotonowy:
  • Ilość: 1
  • Typ: hybrydowy, kopułkowo – stożkowy
  • Średnica kosza: 4’’ (100 mm)
  • Cewka głosowa: 2,4’’ (60 mm)
  • Materiał membrany: kompozyt węglowy
  • Falowód: MPS
 • Tweeter (przetwornik wysokotonowy):
  • Ilość: 1
  • Typ: S-ART
  • Powierzchnia 4’’² (2420 mm²) – odpowiednik membrany o średnicy 2’’ (56 mm)
  • Współczynnik przetwarzania dynamiki: 4:1
  • Waga membrany: 0,17 g
  • Falowód: HPS
 • Wzmacniacze:
  • Ilość: 3
  • 1 dla wooferów:

   • Typ: PWM
   • Moc: 700 W RMS
  • 1 dla przetwornika średniotonowego:
   • Typ: PWM
   • Moc: 300 W RMS
  • 1 dla tweetera:
   • Typ: PWM
   • Moc: 100 W RMS
 • Ustawienia:
  • Czułość wejścia: regulowana
  • Korektory parametryczne: 6
  • Półkowy korektor kompensacyjny dla pomieszczenia (pasmo wysokie)
  • Półkowy korektor kompensacyjny dla pomieszczenia (pasmo niskie)
  • Presety: 5
  • Opóźnienie: 0 – 5 ms
 • Wejście XLR: impedancja 48 kΩ, maks. poziom wejściowy +24 dBu
 • Złącze cyfrowe AES3
 • Pasmo przenoszenia: 22 Hz - 50 kHz
 • Zniekształcenia THD > 100 Hz: ≤0,3 %
 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (para monitorów, @ 1 m): ≥131 dB
 • Częstotliwości podziału zwrotnic: 250 Hz / 3 kHz
 • Maksymalny pobór mocy: 900 W
 • Waga: 72,6 kg
 • Wymiary (wys. x sz. x gł.): 430 x 885 x 500 mm


Zyskaj 5 lat gwarancji na produkty ADAM Audio!

Każdy, kto kupi sprzęt ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt! Standardowa gwarancja udzielona przez producenta wynosi 2 lata. Zatem po rejestracji monitorów gwarancja zostaje przedłużona o kolejne 3 lat.
Rejestracja:
https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium